Kosmetické kúry

Ve studiu se věnuji kosmetickým ošetřením, radiorefrekvenci a mezoterapii, abych vám mohla poskytnout nejlepší možnou péči a dosáhnout vašich očekávání při péči o pleť.

 

Nobilis Tilia, kosmerické kúry

Přírodní kosmetika se zaměřuje na použití přírodních složek a minimalizaci chemických látek. Poddejte se omlazujícím, čistícím a pečujícím účinkům čistě přírodní kosmetiky. Vyvážené složení přípravků s vysokým obsahem bioaktivních látek podporuje důkladné čištění, regeneraci a správnou výživu pleti a dodá vám tak dlouhodobě vitální vzhled. Voňavé éterické oleje napomáhají vyladit celou vaši osobnost, ulevují od napětí a stresu a dlouhodobě tak posilují celý váš organismus.

Kosmetika Nobilis Tilia

Ošetření obsahující vše, co pleť 1x za měsíc potřebuje. Obsahuje odlíčení, čištění pleti, masáž obličeje krku a dekoltu, pleťovou masku.

Na výběr z těchto ošetření:

LIPOVÉ DETOXIKAČNÍ OŠETŘENÍ

CITLIVÁ PLEŤ

RŮŽOVÉ OŠETŘENÍ PLETI

LEVANDULOVÉ OŠETŘENÍ PLETI

HŘEBÍČKOVÉ OŠETŘENÍ PLETI

  

 

Hodinovka Nobilis Tilia

Bioaktivní omlazující kúra

Je to taková olejová kosmetika, používám při ní makadamiový, šípkový a jojobový olej.

Toto ošetřeni pleti je vhodné pro zralou, velmi suchou  i citlivou pleť. 


Ošetření obsahuje kompletní kosmetickou péči, kterou pleť 1x měsíc potřebuje + liftingová masáž obličeje krku a dekoltu a masáž rukou. 


Makadamiový olej: Významný pomocník proti stárnutí pleti. Obsahuje vzácnou kyselinu palmitoolejovou, která má jedinečné účinky pro pleť, je nepostradatelná pro udržení její hloubkové vitality. Výborně se proto hodí v péči o pleť i v období menopauzy a po ní. Olej tak pomáhá zralé a suché pokožce vrátit mladistvý vzhled a je nedocenitelným pomocníkem v boji proti jejímu stárnutí. Poctivě vyživuje, revitalizuje a citlivě pečuje také o oční okolí.


Šípkový olej: posiluje pružnost pokožky a zmírňuje tak viditelné projevy stárnutí. Důkladně hydratuje, zklidňuje podrážděnou pokožku, zjemňuje ji a posiluje její přirozenou obranyschopnost. Pomáhá také regenerovat pokožku s jizvami.


Jojobový olej: se svým složením velmi podobá přirozenému kožnímu mazu, proto se do pokožky snadno vstřebává a šetrně reguluje její vlhkost. Prospívá všem typům pleti – z mastné odstraňuje přebytečný maz, suchou vydatně zvláčňuje a citlivou zklidňuje. Navíc podporuje její pružnost a zároveň ji chrání před nepříznivými vnějšími vlivy.


100 minut, 1.350 Kč

Ošetření mladé pleti

Čištěni mladé aknózní pleti.

Odlíčení, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí+hloubkové čištění pleti,zklidňující, hydratační maska.

Biofáze

ENZYMATICKÁ REGENERACE PLETI

Biofáze je unikátní metodou ošetření pleti s vědecky prokázanými účinky ovlivňování aktivity enzymů přirozeně se v pleti vyskytující, které se podílejí na udržování zdravé a vitální pleti. Použití tří po sobě jdoucích sér v intenzivní kúře významně snižuje oxidační stres, projasňuje pleť, viditelně ji omlazuje, posiluje její ochranu, podporuje regeneraci a přináší úlevu při celé řadě potíží. Vedle prokazatelných účinků na pleť nabízí Biofáze díky silné koncentraci synergických směsí éterických olejů také relaxační aromaterapeutický rituál.

Máme na výběr z celkem 6 kosmetických kúr k  řešení aktuálních problémů pleti.

Kompletní ošetření pleti + masáž obličeje krku a dekoltu. 

Relaxační kosmetické ošetřeni + Gua Sha masáž

Tajemství Pure Fiji spočívá ve vyvážené směsi, která obsahuje panenský kokosový, dilo, sikeci a makadamiový olej. Tato kombinace olejů se v oblasti Pacifiku používá již po staletí, a to nejen k terapeutické léčbě, ale také jako součást každodenních rituálů, které hydratují, vyživují a chrání pokožku i vlasy.

Intenzivní kosmetické kúry

Kosmetika+ Radiofrekvence

Aplikace séra na míru aktuálním potřebám pleti, radiofrekvence (bezjehlová mezoterapie). Radiofrekvence zvyšuje propustnost pokožky a tím nám pomáha zapracovat aktivní látky do hlubších vrstev kůže. Tepelná stimulace kůže radiofrekvencí vede k mikrozánětu v pokožce a k aktivaci fibroblastů, výsledkem je novotvorba kolagenu a elastinu. Díky tomu dochází ke zpevnění kůže, změlčení vrásek, tvarování kontur a vypínání pokožky obličeje. Kosmetické ošetření- kompletní péče o pleť s masáží obličeje krku a dekoltu. 110 minut 1.850 Kč

Mezoterapie

Mezoterapie/Micro-needeling je kosmetické ošetření pleti, které se používá v oblasti anti-agingu a léčbě estetických problémů pleti.

Při Mezoterapii se jehličkami jemně perforuje pleť a aplikuje se sérum, co v pleti probouzí vlastní regenerační proces a pleť hloubkově vyživuje, vyhlazuje vrásky, sjednocuje barevný tón, hydratuje a zpevňuje.

Vhodné i na ošetření aknózní pleti.

Při ošetření namíchám sérum přesně na míru pleti klienta, dle stavu pleti a různých kožních problémů.

Efekt je viditelný již po prvním ošetření, dlouhodobého efektu docílíme po 1 kůře (3 ošetření v odstupu měsíce)
Průběh ošetření:konzultace a výběr vhodného séra; odlíčení a čištění pleti; dezinfekce;jemný chemický peeling; aplikace séra pomocí jehliček; zklidňující maska; sterilní krém+krém s SPF ochranou

Jak pečovat o pleť po ošetření?

Pleť se po ošetření hojí a potřebuje čas na regenereraci, proto po ošetření doporučuji použití vhodných kosmetický produktů + minimálně týden po ošetření krém s SPF faktorem.

Pokožka jen ihned po ošetření červená, v průběhu pár hodin začervenání mizí.

Kosmetické ošetření + chemický peeling

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Tekuté niťě- CHITOSSIL

Pracuje s patentovaným aktivátorem na bázi peptidů, díky nano částečkám absorbuje do hlubších vrstev pokožky. Téměř okamžitě zpevňuje pokožku, eliminuje ochabování a poskytuje mladistvý, omlazený vzhled. Vypíná pokožku, zpevňuje, konturuje, vyplňuje vrásky a okamžitě hydratuje. Sérum lze aplikovat i za pomoci radiofrekvence nebo jehličkové mezoterapie. Kosmetické ošetření- kompletní péče o pleť s masáží obličeje krku a dekoltu. 100 minut 1.500 Kč

Contouring mask + kosmetické ošetrení

Maska s okamžitým trezorovým efekt, redukuje mimické vrásky způsobené opakovaným pohybem svalů. Podporuje tvorbu kolagenu, zvyšuje pevnost a hydrataci pokožky, snižuje výskyt rozšířených pórů, záhybů a vrásek kolem očí, úst a na čele. Kosmetické ošetření- kompletní péče o pleť s masáží obličeje krku a dekoltu. 90 minut 1.120 Kč