PERMANENTNÍ MAKE-UP

Permanentní make-up, je druh dočasného tetování, které ulehčí život a přidá sebevědomí. Představa budit se ráno s nalíčeným obočím, linkami nebo rty je prostě lákavá.
Při návštěvě u mě s Vámi všechno konzultuji, společně tvoříme tvar a vybíráme barvu a metodu, snažím se ke každému přistupovat individuálně a nechávám si dostatek času ať nemusíme spěchat.

Podrobnější info v jednotlivých kategoriích:

Vše co potřebujete o PMU vědět, než se pro něj rozhodnete.


Jak dlouho mi to vydrží?
Výdrž PMU ovlivňuje množství a složení pigmentu v pokožce, typ pokožky, životní styl klientky, UV záření,…


Pokud máte sušší pleť, pigment drží velmi dobře a dlouho, u mastnější pleti pigment rychleji světlá, u velmi mastné pleti se pigment nemusí dobře uchytit, pro ideální výsledek může být třeba více korekcí.

Obočí 1-3 roky

Rty 2-4 roky

Linky 2-4 roky

Obnova/oživení PMU:

Jakmile se vám bude zdát PMU světlý, není problém ho kdykoliv oživit, klientkám většinou obnovuji PMU v rozmezí 1-3 let od aplikace v závislosti na představě o vyhojeném výsledku.

Jak se PMU připravit?

Před PMU rtů- pokud jste měla byť jen jednou v životě opar, doporučuji vzít 2 dny před herpesin( na lékařský předpis) aby se neudělal po aplikaci opar. Mazat a co nejvíce hydratovat, rty nesmí být suché.

Oboči- týden pře nebarvit

Oční linky – přijit bez čoček a umělých řas


Jak pečovat po aplikaci?

Po aplikaci je potřeba PMU udržovat v suchu, v prvních hodinách otřít výpotek z lymfy. Neslunit se, nepotápět, udržovat oblast v čistotě, neškrabat.

Je PMU vhodný i pro mě?

PMU je vhodný pro všechny, kteří chtějí zvýraznit obočí/linky nebo rty. Vždy je třeba mít před aplikací jasnou představu o zahojeném výsledku. PMU není make-up, zahojený výsledek by měl být jemný, přirozený, ne tak výrazný jako líčení.

Kdy nelze PMU provádět?

Nemůžeme tetovat kůži, která je jakkoliv poškozená (spálená od slunce, kožní onemocněni,…)

Špatný zdravotní stav, porucha srážlivosti krve, chemoterapie, těhotenství, kojení,…

Mám starší PMU co s ním ?

Tmavší PMU doporučuji nejdříve odstranit, velmi jemný PMU je možné přetetovat( před je nutná konzultace nebo alespoň poslat foto)

Při opravách a oživení PMU z jiného studia nedávám na tetování žádnou záruku, není v mé moci ovlivnit starý pigment, vymazat jizvy,…atd. Snažím se pro každého udělat maximum podle mého nejlepšího vědomí a svědomí, ale ne vždy je výsledek ideální a podle našich představ. Pokud má klientka něco nepovedeného od jinud, nemůže očekávat že lusknu prsty a že PMU bude vypadat jako kdyby tam nikdy nic nebylo.