Hairstroke, vláskování storojkem

Permanentní make-up obočí, při kterém se chloupky kreslí tetovacím strojke, jedná se o velmi přirozenou formu permaneního make-upu s krásnými vyhojenými výsledky.

Microblading

V současné době velmi populární metoda permanentního makeupu hlavně díky velmi přirozenému výslednému efektu. Čepelkou se do nejsvrchnější vrstvy kůže udělají zářezy, které se vyplní barvou. Těsně po aplikaci je obočí velmi tmavé, v průběhu 4 týdnů zesvětlá a vypadá přirozeně.

Shading – stínování dodá microbladingu hloubku, výražnější vzhled obočí po zahojení

Microblading se nedoporučuje dělat u mastné pleti, z důvodu, že není možné zaručit dobrý zahojený výsledek, obočí se muže zahojit do šedé barvy, vydrž pigmentu v kůži je velmi krátká a chloupky se rozpíjí a ztrácí se efekt microbladingu.

Tato metoda není vhodná pro klientky se starším permanentním make-upem, zahojený výsledek je jemný a nelze s ním překrýt nechtěnou barevnost staršího tetování ani udělat barevnou korekci.

Microblading vydrží 1-2 roky, záleží na typu pleti. Potom je obočí velmi světlé, v některých místech úplně vymizí a je vhodné barvu oživit.

Pudrové / stínované obočí 

Stínované obočí je kouzelné v tom, že jde udělat jak úplně jemné tak intenzivnější a výrazné, mám na výběr z velké palety barev pro krásný barevný výsledek po zahojení. 

Je to moderní metoda permanentního make-upu, při které se obočí vykresluje strojkem, kterým dělám malé tečky (pudrový stín), obočí není v celé ploše vybarveno stejnou intenzitou, díky tomu vypadá po zahojení jemně, jako namalované stíny.

Tohle obočí je vhodné pro všechny typy pleti i mastnější, lze sním při výraznějším probarvení kůže vcelku hezky překrýt starší tetování a oživit barvu.

Obočí vydrží 2-3 roky, potom je už velmi světlé a je třeba korekce pro oživení barvy.

180 minut

Rty

Stínované rty Akvarelle lips – stínované rty, jemný efekt postupného probarvení

180 minut

Permanentní make up rtů vydrží 3-4 roky.

Oční linky

permanentní make-up očních linek vydrží 3-4 roky